.

.

Chama V вратот Хенли кошули за жени со кратки ракави плетени тунични врвови кауза на кауза на блуза до блуза

Chama V вратот Хенли кошули за жени со кратки ракави плетени тунични врвови кауза на кауза на блуза до блуза

DEN 287.84

Залиха
Во магацинот.

Класичен моден женски туничен врв за тие жешки денови на летото. Направено од лесна, истегната и дише ткаенина, оваа ласкава блуза Хенли против вратот за жени се карактеризира со копче нагоре, плетенка предна и проточна линија на полите. Одлично е за работа или секојдневно носење, спарено со пакувања за фустани и додатоци и изгледаат одлично со фармерки. Карактеристики на производот - Избори за големина : Xs, S, M, L, XL, 2 XL - ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс, дишење и удобно за носење - вратот : Henley V вратот - шема : Цврст боја - ракав : Краток ракав - Полева : лабава - полите : ласкав стил на замав - Должина : Средна долга - Функција : Копчиња нагоре/Плетиран детали - Стереотип : Поп кошула - Погодни сезони : пролет, лето, есен, зима - стил : жени маици, обични кошули, врвови од туника , Основни маички, женски блузи, летни врвови за жени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди