.

.

Уникатни поволни цени, женски плус големина сатен кратка средна појава на хипстерска долна облека

Уникатни поволни цени, женски плус големина сатен кратка средна појава на хипстерска долна облека

DEN 223.84

Залиха
Во магацинот.

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Изработено е од лесен материјал што ќе ве чувствува удобно, што е погодно за секојдневна употреба. Мерење (во инчи) Големина Подигање на половината - Хип-Гартс- - 25-26 30-32м - 27- 29 33-34 L 30-31 - - 35-361 X 32-34 37-39 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина сатен кратка кратка средна појава на хипстерска обвивка за долна облека : 90% најлон, 10% спандекс. Поставена обвивка : 100% памук. Увезени. Среден пораст. Поставата за дишење. Истегната ткаенина нуди светло и воздушно чувство. Се препорачува да се мијат светло и темна облека одделно, максимална температура за миење на рацете од 40 ° C.

Основни карактеристики

Најдобри понуди