.

.

Трговска марка ликовна уметност Божиќ Амарилис II Канвас уметност по пекара во боја бела мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Божиќ Амарилис II Канвас уметност по пекара во боја бела мат, сребрена рамка

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Подготвени за обесени презентации што се прикажани во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Божиќ Амарилис Втори“ Канвас уметност по пекара во боја, бела мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни карактеристики

Најдобри понуди