.

.

Stuple Industries шик боја Dright Designer Logo Floral Blossom Roses Roses Canvas wallидна уметност, 24, дизајн од Медлин Блејк

Stuple Industries шик боја Dright Designer Logo Floral Blossom Roses Roses Canvas wallидна уметност, 24, дизајн

DEN 457.44

Залиха
Во магацинот.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : растение; Цветен дизајн; Образец; Графики; Цвеќе; Блуз, дизајнер. Дизајн од Медлин Блејк.

Основни карактеристики

Најдобри понуди