.

.

Одморот за празници и сезонски wallидни уметности на Wynwood Studio и одмори на дрвјата на дрвјата “ - Браун, Бело

Одморот за празници и сезонски wallидни уметности на Wynwood Studio и одмори на дрвјата на дрвјата “ - Браун,

DEN 687.84

Залиха
Во магацинот.

Дрвја времиња дрвја, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Божиќен дизајн со тема за празници за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и отпорни на мастила на отпорни на висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди