.

.

Wynwood Studio отпечати парфем по избор мода и глам парфеми wallидни уметности платно печати розово пастелно розово 13x19

Wynwood Studio отпечати парфем по избор мода и глам парфеми wallидни уметности платно печати розово пастелно

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со парфем по избор од отпечатоци од студиото Wynwood, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди нејзината потпис розова нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната црна рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во црна рамка за слики. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди