.

.

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „ова добро“ цитати и изреки - црвена, бела боја

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „ова добро“ цитати и изреки - црвена,

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Ова добро, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црвена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на типографија со тема за цитати и изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди