.

.

Трговска марка ликовна уметност „подвлечена фарма против Григе“ платно уметност од Вероник Чарон

Трговска марка ликовна уметност „подвлечена фарма против Григе“ платно уметност од Вероник Чарон

DEN 2601.60

Залиха
Во магацинот.

Уметник : Veronique Charronsubject : Animals Tyle : Modern Farmhouse Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има бела линија цртање на свиња и зборот "oink " на беж позадина. Чарон инспирира за нејзините свежи, графички дизајни од околината што ја опкружува нејзината земја во близина на Чарлевоекс, Квебек. Официјалната студија на Вероник се фокусираше на графичката уметност и дизајнот, иако стилот на нејзините уметнички дела е уникатно нејзин. Од мода до цвеќиња, таа ги фаќа своите теми користејќи динамична мешавина на текстура, боја и младешка талент. Без оглед дали е современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стилот, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност Тоа сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до зачудувачки пејзажи, во асортиман на големини што сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба до дневната соба, па дури и канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Вероник Чарон „Подвлечена фарма против Григе“ платно уметност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди