.

.

Студената индустрија Наутичко сино езеро фраза рустикален брод весла платно wallидна уметност од Ким Ален

Студената индустрија Наутичко сино езеро фраза рустикален брод весла платно wallидна уметност од Ким Ален

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ким Ален.

Основни карактеристики

Најдобри понуди