.

.

Централен дебеломер на сопирачката на дискот

Централен дебеломер на сопирачката на дискот

DEN 3022.88

Залиха
Во магацинот.

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформанси. 100% тестиран притисок и проверен за да се обезбеди соодветно работење и вклопување. Третирани со антикорозивна завршница. Доаѓа без влошки за сопирачките. Вклучува хардвер и загради полу-натоварен дебеломер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди