.

.

Белечки бренд момчиња џогерски панталони, 2-пакувања, големини 4-18

Белечки бренд момчиња џогерски панталони, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Пријатните џогери од „Бејлеј“ доаѓаат во ладно печатење со еластична лента за истегнување на половината за да го задржат неговиот стил и удобност на точка. 2-пакет вклучува : 2 пара панталони. Повлечен стил. Еластична лента за половината со цртеж. Еластично полите; Печати и цврсто. 87% полиестер/10% рајон/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Печатете џогери за момчиња од Беј.

Основни карактеристики

Најдобри понуди