.

.

Chenille фрли ќебе- за кауч, домашен декор, кревет, тросед и столче 70- лесна, 5 раб, ултра-мека и сјајна во слонова коска од LHC

Chenille фрли ќебе- за кауч, домашен декор, кревет, тросед и столче 70- лесна, 5 раб, ултра-мека и сјајна

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Доживејте ја луксузната кадифен на Chenille Folk Blaket од LHC. Ова рабно ќебе е направено од 100% висококвалитетен полиестер плетен за да се чувствува кадифено меко и кадифен. Атрактивната 5-инчна граница на раб, комбинирана со елегантната свиленкаста мека предиво, која е отпорна на брчки, статичко и избледување, го прават ова ќебе на Ченил идеално парче акцент во која било просторија од вашиот дом. Преголемото ќебе со мери 70 инчи долги и ширина од 60 инчи и е одлично за лежење во лежиште и за употреба како постелнина. Плевениот материјал Chenille е дише за употреба во потопло време и машина што се мие за мекост и удобност што трае. Елегантно и пријатно- ова фрлање на Chenille е направено од 100% полиестерски плетен за да се чувствува кадифено меко и бујно. Однесувајте се кон себе, семејство или пријател со ова ќебе на Ченил што обезбедува крајна удобност и луксузен сјај што е исто толку препуштено колку што е убаво . преголемо- ова ултра-перфушки фрлање од слонова коска е дишено и лесен за употреба во потопло Времето, како и зимата. Земете го заедно со вас во автомобилот за удобност во движење, искористете го како постелнина или гледајте зајдисонце завиткано во топлина!. Разноврсна употреба- атрактивната 5-инчна граница на раб во комбинација со елегантната свиленкаста мека предиво го прави ова ќебе на Ченил идеално парче акцент во вашата дневна соба или спална соба. Вратете го преку стол, софа или кревет за да го надополни вашиот постојен декор на домот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди