.

.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 239.20

Залиха
Во магацинот.

Аванти добро стокмено : Софистицирана лента со совршена комбинација на мекост, сјај, трим и украси за секој занаетчиски проект. Шиење високи перформанси : Аванти панделки се популарни за шиење и занаетчиски проекти. Findе откриете дека тие се исклучително лесни за употреба, трајни и силни. Повеќе бои : Овие прекрасни сјајни бои додаваат жив стил и изгледаат убаво со опсег од 27 палети на бои. 1/4 "јоргована сатенска лента, по двор. Разновиден, издржлив и силен. Материјал : 100% лента од полиестерска ткаенина (мазна и анти-брчка).

Основни карактеристики

Најдобри понуди