.

.

Без граници јуниори со ребрести екипаж со долги ракави

Без граници јуниори со ребрести екипаж со долги ракави

DEN 768.00

Залиха
Во магацинот.

Поставете го или облечете го самостојно, во секој случај, сигурно ќе удрите во стилот на домашен терен без екипаж на граници. Лизгајте го под преголемата џемпери за дополнителна топлина или слој со вашите омилени јакни за ладен, обичен изглед што ќе го сакате. Исклучиво на. Опремена, екипаж, Лонгл. Ребреста плетена. Машина за перење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди