.

.

Подигнати и вкоренети тендери за цели жито, базирани на растенија, 8. мл

Подигнати и вкоренети тендери за цели жито, базирани на растенија, 8. мл

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Доведете ја моќта на растенијата во секојдневно јадење со подигнати и вкоренети тендери за цели жито. Со крцкавоста и вкусот што ги сакате и 33% помалку заситени маснотии од традиционалните тендери за пилешко месо од бело месо, оваа замена за месо засновано на месо е вкусна алтернатива на типичните вегетаријански замрзнати мезе и вегански закуски. Направени со протеини од грашок, овие вкусни тендери за пилешко месо без месо обезбедуваат 8 грама протеини по порција. Овие целосно варени тендери се микробранови и подготвени за рерна, за да можете да уживате во лесна закуска во кое било време од денот. За брз ручек, сервирајте со омилениот сос од натопи и страни на помфрит и салата. Побарајте го овој протеин базиран на растенија во случајот замрзнат патека и останете замрзнати додека не се подготвени за јадење. Вклучува еден пакет 8,1 мл на тендери за цели жито базирана на растенија. Во подигната и вкоренета, веруваме што е подобро за вас, исто така, можете подобро. Еден пакет 8,1 мл на тендери за цели зрна базирани на растенија. Месо засновано на растенија со 33% помалку заситени маснотии од традиционалните грутки од пилешко месо од бело месо. Содржи 8 грама протеини по сервирање, кои служат парчиња со големина 2. Крцкаво обложување со тесто за таа солена криза што ја сакате. Микробранова и рерна подготвена за вкусна алтернатива на типичните вегетаријански замрзнати мезе и вегански закуски. Целосно зготвено, пронајдено во замрзнатиот патека, држете се замрзнати.

Основни карактеристики

Најдобри понуди