.

.

Stuple Industries Модерни слоевити геометриски линии Графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Нина Блу

Stuple Industries Модерни слоевити геометриски линии Графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно

DEN 612.16

Залиха
Во магацинот.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : сликарство, колаж, модерна уметност, апстрактна. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Нина Блу.

Основни карактеристики

Најдобри понуди