.

.

Tuphell Industries осветлена фазана птица стои шумски предели на природата фотографија сјајно сиво лебдечки врамени платно печатено wallид уметност, дизајн од Jamesејмс Добсо?

Tuphell Industries осветлена фазана птица стои шумски предели на природата фотографија сјајно сиво лебдечки

DEN 239.84

Залиха
Во магацинот.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Home Décor врамени пловечки платно wallидни уметности. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : птица; Животно; Фазан; Клун. Дизајн од Jamesејмс Добсон.

Основни карактеристики

Најдобри понуди