.

.

Без граници на тужените хеланки на јуниорите

Без граници на тужените хеланки на јуниорите

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Погледнете и почувствувајте се неверојатно во трендовски хеланки на границите. Забавни отпечатоци и обрасци додаваат модерна талент. Дизајниран со допир на стрии за ласкаво и удобно вклопување. Моделот е 5'10 '', а носењето големина S. Вклучува : 2 пара хеланки. Тенок вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Повлечете стајлинг. Еластична лента за половината за удобност. Достапно во најразлични цврсти бои и отпечатоци. 81% полиестер/10% спандекс/9% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. ХЕЛГИИ ДВЕ ПАК ЗА жени од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди