.

.

Collection Collection Womens Sylvia широка ширина прашка назад покриени пумпи за блок потпетици

Collection Collection Womens Sylvia широка ширина прашка назад покриени пумпи за блок потпетици

DEN 431.68

Залиха
Во магацинот.

Воведување на потпетицата Силвија од колекцијата на ourурнини - шик и безвременски дизајн кој е совршен за секоја пригода. Направени со мека веганска кожа, овие потпетици имаат ниска блок потпетица и силуета со зашилени пети, заедно со лента за прашка за додадена безбедност. Со подножје и широка ширина, Силвија нуди удобно вклопување што е совршено за целодневно носење. Едноставен, но сепак елегантен, Силвија е задолжителен додаток на секоја гардероба. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди