.

.

Трговска марка ликовна уметност Awe Возејќи го запалениот платно уметност од oshош Биер, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Awe Возејќи го запалениот платно уметност од oshош Биер, бел мат, дрвена рамка

DEN 253.76

Залиха
Во магацинот.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Awe Rights Burning Steed“ Canvas Art by JOSH BYER, White Matte, Wood Frame : Artist : JOSH BYER. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни карактеристики

Најдобри понуди