.

.

Домашни основи пластика 45L под креветот за складирање BO со тркала, чиста

Домашни основи пластика 45L под креветот за складирање BO со тркала, чиста

DEN 702.24

Залиха
Во магацинот.

Ако се соочите со непознат неред во плакарот или фиоките во вашата спална соба, тогаш оваа домашна основа пластика 45 L под кутијата за складирање на креветот со тркала е совршено и уникатно решение за складирање. Доволно е широко за складирање на резервни ќебиња, преклопена облека, чевли, игри на табли и многу повеќе, но сепак ова под кутијата за складирање на креветот е доволно тенок за лесно да се вклопи под креветот. Оваа кутија за складирање во кревет е изработена од трајна пластика, што е јасно во боја за брзо гледање на вашите предмети. И има тркала на дното за лесно влечење на оваа кутија, без да се влече кутијата. Врвот на оваа кутија има јазичиња со двојно заклучување, така што ќе можете да ја отворите кутијата за складирање под кревет од двете страни. Со домашните основи пластика 45 L под кутијата за складирање на креветот со тркала, создадете повеќе складирање во вашата спална соба. Идеално за удобно складирање под креветот. Продавници за крпи, преклопена облека, рамни чевли и многу повеќе. . Има тркала под лесно влечење. . Содржи двојни капаци со јазичиња за заклучување на врвот до.

Основни карактеристики

Најдобри понуди