.

.

Кубни цирконија превртени обетки за капки на триаголник во сребро од сребро

Кубни цирконија превртени обетки за капки на триаголник во сребро од сребро

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Овие отворени обетки за капки на триаголник се точни на трендот. Стерлинг сребро превртени геометриски форми се светкаат со 3,13 ct. Т.В. Кубни циркони. Висечка должина е 2 1/4 ". Fishwire, CZ триаголник обетки. 1,5 mm. Тркалезна бела кубна цирконија 3,13 Tgw. 56,4 mm должина и 19,7 mm. Ширина на рибината жица капка обетки од 5,55 вкупна тежина на грам.

Основни карактеристики

Најдобри понуди