.

.

Мебел на Америка Гладиди современа стаклена табела со крајна рунда, шампањ

Мебел на Америка Гладиди современа стаклена табела со крајна рунда, шампањ

DEN 2719.84

Залиха
Во магацинот.

Направете го вашиот дом поп со богата завршница на шампањ. Табелата со акцент на Gladdie се одликува со стаклена маса и пониска полица за огледало опфатена во цврста златна рамка. Ова шик парче ќе го ажурира вашиот декор за дома и ќе остави стилски, женски допир. Мебел на Америка Гладиди современа тркалезна маса за кафе, Chamapgne : 5 mm калено стакло маса. 5мм пушеле полица со отворено огледало. Цврста златна метална рамка со заоблени нозе. 33,75 "d x 18" ч. Потребно е собрание. Современ стил. Појавување на крајната табела достапна, продадена одделно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди