.

.

Инспиративна треска од не'рѓосувачки челик со кристали од прецизно сечење кристал со розова кутија

Инспиративна треска од не'рѓосувачки челик со кристали од прецизно сечење кристал со розова кутија

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Инспиративна треска од не'рѓосувачки челик со кристали од прецизно сечење кристал со розова кутија swabanglegirlfriendswhtgld (увезени материјали) Цврст не'рѓосувачки челик, кој може да се прошири хипоалергичен удобност вклопување 22мм диск 10мм прецизен кристален кристал кристал 8мм прецизниот пресечен кристален кристален бисер бисер инспиративен нечорен челик, инспиративен удар со кристали со кристал од прецизен пресечен кристал со розови, со розови, со розова боја, со розово, со розови, со розови кристал со розови, со розови кристал со розова боја, со розови кристал со розова боја Кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди