.

.

Студената индустрија пастела апстрактна пејзаж сликарска нерасположена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 2, дизајн до јуни Ерика Вес

Студената индустрија пастела апстрактна пејзаж сликарска нерасположена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 2015.20

Залиха
Во магацинот.

Колку повеќе, толку подобро, нели? Нашите мулти -делови за wallидни уметности, сите наши уметнички отпечатоци започнуваат со високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 0,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Современи, апстрактни, неутрални тонови, пастели. Дизајн до јуни Ерика Вес.

Основни карактеристики

Најдобри понуди