.

.

Мое дете на Картер, облека за девојчиња со долг ракав, каросерија, маица и панталони, 3-парчиња

Мое дете на Картер, облека за девојчиња со долг ракав, каросерија, маица и панталони, 3-парчиња

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

3 пати повеќе од стилот, 3 пати од леснотијата. Без напор, вашето малечко ставете го заедно со моето дете од 3-парчиња на Картер со 3 парчиња, вклучително и координативен врв, каросерија и панталони што одговараат. 3-парчиња новороденче сет на бебиња вклучува : Топ, каросерија и панталони. Врвот : Графички принт од предната страна; екипаж; кратки ракави; ЛАП раменици. Телорија : Графички принт; кратки ракави; скут на рамената; Затворање на копчињата на дното. Панталони : еластична половината; засилени нозе; Графички принт од предната страна. Теловиите имаат прилепувања без никел на армиран панел за сите тие промени во пелена. Достапно во симпатични отпечатоци и забавни бои. Прави одличен подарок за туширање за бебиња. Достапно за бебиња на возраст од новороденче-3М. Измешајте и се совпаѓаат со мое детско тело и панталони. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Мое дете на Картер се постави за девојчиња за бебиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди