.

.

Природно дрво од багрем и железо - природно дрво со железо метално овално декоративно јадење со рачки - мало

Природно дрво од багрем и железо - природно дрво со железо метално овално декоративно јадење со рачки - мало

DEN 2864.00

Залиха
Во магацинот.

Преиспитајте ги можностите за домашни декори со природно дрво со стилови со железо метална декоративна лента. Оваа прекрасна послужавник е направен од цврсто дрво и е опремена со железни метални рачки. Оваа декоративна дрвена лента е совршена за полица, мантија или странична маса поради процесот на производство, секое парче е уникатно и ниту едно не е точно. Јадењето би било одличен додаток на полицата за книги или која било табела.

Основни карактеристики

Најдобри понуди