.

.

Primal Silver Sterling Silver Rhodium-обложен засекогаш во шкафче за моето срце со кабелски ланец

Primal Silver Sterling Silver Rhodium-обложен засекогаш во шкафче за моето срце со кабелски ланец

DEN 1920.00

Залиха
Во магацинот.

Носете ја вашата специјална нечија слика на деликатен начин со овој симпатичен ѓердан за срцев шкаф што помага да се носи 12.3x12,75мм две фотографии во форма на срце по ваш избор. Овој родиум позлатен Стерлинг Сребрен шкаф ги има волшебните зборови "засекогаш во моето" со симпатичен дизајн на срцето под него, за да создаде шармантна привлечност и виси од 18-инчен пролетен ринг-затворач обезбеден кабелски ланец на Форзантина. Метална тежина : 4,76 грама со синџир : Fine Chain Style : Forzantina Cable Chain Locket Тип : Засекогаш во моето срце Локантјерс финиш : Висок полски, Satingender : Class Class Womenschain : Spring Ringmetal : Стерлинг сребрена боја : Whitelock со димензии на кауција : 25.1mm x 19,55mmchain Димензии : 18-инчен X 1,3 Mmholds 2-12.3x12.75mm Photosopensholdyour ставка во форма на срце пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Пролетен прстен, 18-инчен кабелски ланец.

Основни карактеристики

Најдобри понуди