.

.

Обновен Samsung Galaxy S Active G870A 16GB AT & T отклучен GSM 4G LTE Quad -Core Телефон W 16MP камера - Руби црвена

Обновен Samsung Galaxy S Active G870A 16GB AT & T отклучен GSM 4G LTE Quad -Core Телефон W 16MP камера - Руби

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

4 Kitkat, Chipset : Qualcomm Snapdragon 801, процесор : Quad-core 2,5 GHz Krait 400, GPU : Adreno 330. Стартувајте на дожд, кампувајте во пустината, копајте во вашата градина, сите со вашиот телефон од ваша страна. Биланс на боја и светлина во реално време, користејќи Функцијата HDR, или создадете поголема длабочина со избирање на кои елементи да се фокусираат и замаглуваат. Дури има и уникатен режим кој веднаш ги лансира карактеристиките поврзани со авантурите, како компаси и мапи, погодно на еден екран. "Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално прегледан, тестиран и исчистен од обновените продавачи на програми и добавувачи. Целосно функционален производ во нова состојба што може или нема да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се чуваат приближно приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко.2, 31mm + 2 мегапикселна предна камера со f/2. Внатрешна меморија : 16 GB, 2 GB RAM - Micro SD до 256 GB. Без разлика дали сте надвор на сонце или патувате со воз, дисплејот 5. Капацитет на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.1 "автоматски ќе ги прилагоди нивото на осветленост и контраст за да го задржите се што гледате живописно, чисто и богато со боја.Искрено и отпорен на вода и отпорен на вода, Galaxy S5 Active има солиден дизајн кој е дизајниран за активности на отворено. 16 мегапикселна камера со f/2. Галаксијата S 5 активни карактеристики Првиот вграден монитор за отчукувања на срцето, и заедно со апликацијата S Health, го олеснува следењето на вашите здравствени и фитнес цели. Оваа моќна, но сепак лесна за употреба 16-мегапикселна камера прави живописни фотографии и видеа, додека комплетен пакет за уредување помага во подобрување на сè што снимате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди