.

.

Сребрена етикета маж со долг ракав со цврст фустан со предниот џеб на градите и координирање на вратот

Сребрена етикета маж со долг ракав со цврст фустан со предниот џеб на градите и координирање на вратот

DEN 407.84

Залиха
Во магацинот.

Погледот заедно во еден момент. Кошулата за фустани на сребрена етикета и сетот за вратоврска го олеснува изгледа добро. Одликувајќи се со кошула со памук со долги ракави и координативна вратоврска, ова е совршено комбо за канцеларијата, ноќна ноќ или во секое време сакате да изгледате полирано и професионално. Кошулата е исклучително мека и благодарение на мешавината на ткаенината, што помага да се спречи намалувањето, ја држи својата форма, одржувајќи да изгледате остар абење после абење. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : кошула за облекување и вратоврска. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic Fit нуди дарежлив пресек низ градите и половината за целокупна леснотија; Се одликува со стандардни потпирачи за ракави и поцелосни ракави. Јака : се шири. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : Вклучува координативна вратоврска; Дишење ткаенина што ја држи својата форма за да помогне да се спречи намалувањето. Машка кошула за фустани со долг ракав со сет на врата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди