.

.

Елегантен удобно креветче-во-торба близнак

Елегантен удобно креветче-во-торба близнак

DEN 759.84

Залиха
Во магацинот.

Комплетот за удобност за кревети во кревет вклучува сет за постелнина со двострани џебови за складирање на вградениот лист! Можете да ги ставите очилата, далечински управувачи, мобилни телефони, i Pads, лекови, книги за читање, пенкала или салфетки ако некогаш сте шмркаат. 2 Шамс, 2 перници, здолниште во кревет, утешител, 1 вграден лист, 1 рамен лист. Се вклопува и за кревети со целосна големина и за кралицата. Искусете прекрасен ноќен одмор со нашата елегантна удобност Здраво, алтернативни 8-от за најсолниште, комфорнити, поставени живописни, отпорни на избледени бои : Елегантна удобна микрофибер е направена да изгледа добро како што се чувствува. Исклучително е брза во боја, па дури и по години редовна употреба ќе изгледа како живописно како и првата вечер во која уживавте.

Основни карактеристики

Најдобри понуди