.

.

King VQ Dish Tailgater Пакет со бонус статив - преносна сателитска ТВ антена, сад во hd hd приемник и TR Tripod за RVS, камиони, опашка, кампување и отворено

King VQ Dish Tailgater Пакет со бонус статив - преносна сателитска ТВ антена, сад во hd hd приемник и TR Tripod

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Покрај приемот на садот Wally HD вклучен во овој пакет, тој е компатибилен со приемникот за садови SD 311 и сад HD соло приемници VIP211 VZ, VIP211 K или 411. 1-годишна ограничена одговорност. Вклучува 3 копнени штипки и торба за носење со рачка и лента за рамо. Pay-As-You-Go или дополнителна услуга достапна преку постојната услуга за садови. Прирачник за сопственик, Водич за брза референца, соло приемник за чистење HD ,. Приемникот на Woly HD има можност за Wi-Fi со USB Wi-Fi адаптер продаден одделно, за да можете да се поврзете на безжична мрежа за да ги видите видеата за стриминг и други веб-апликации. Вклучува антена на Dishatailgater, 35 'RG6 коаксијален кабел со преинсталиран конектори. Кинг TR1000 сад за јадење/крал Потрага/Трипод на кралот Tailgater. Со системот за сноп -таблети, уживањето во омилената услуга за сателитска ТВ -сателитска сателит HD или SD секаде каде што одите е полесно од кога било досега. Напојувано преку приемник без посебен далечински управувач или извор на енергија. Дим : 40 "база x 36" висина. Лесен дизајн само за дизајн 4 bs. Екстра широко стапало за да се обезбеди стабилност. Ексклузивно за услугата за садови : и програмирање и HD & SD. Лесен и компактен : 8 bs. Dish Wally, RF далечински управувач, 7 FT HDMI кабел и Упатство за корисникот. Направено од најлон, отпорен на временски услови пластика и алуминиум. Tailgater ви овозможува да ја користите вашата сателитска ТВ услуга на сателитот каде било во континенталниот САД. Преносна сателитска антена за услуга за садови со вклучен приемник за садови во Wally HD. Крал VQ4450 Драга за садови за преносен сателитски систем за сателит. Единечна коаксијална порта за поедноставување на поставувањето. За употреба само со модели на антена VQ4500 & VQ4100.Направете секој настан на отворено позабавен со преносен сателитски ТВ -систем на садот за садови со тапатер статив, вклучително и целосно автоматизирана, преносна HD сателитска ТВ антена и приемник за садови во Wally HD.

Основни карактеристики

Најдобри понуди