.

.

Јакна од џемпер за мажи и голем машка машка машка, големини до 5xl

Јакна од џемпер за мажи и голем машка машка машка, големини до 5xl

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Поврати во пријатна стил. Оваа јакна од џемпер руно од Georgeорџ, со мека лагерна обвивка за шерпа, е удобен додаток на вашата колекција за гардероба и надворешна облека со убав слој за да се задржи топло додека изгледа кул. Предните џебови на оваа машка јакна се совршени за зачувување на вашите работи каде и да одите и лесно да ги слорите над омилените маички или кошулите со копче. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Јака : стојат јака. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : 1 џеб на градите; 2 предни џебови. Карактеристики : Дизајн на џемпер руно со врзан факс Шерпа. Машка џемпер руно јакна од Georgeорџ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди