.

.

Вклучена фланелна кошула на Yellowstone Men & Big Men, големини S-3XL

Вклучена фланелна кошула на Yellowstone Men & Big Men, големини S-3XL

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

За вистинскиот обожавател на Yellowолтистон. Однесете го вашиот стил на ново ниво со ова извезено копче Фланел надолу за мажите за мажи. Уникатен дизајн над џебот и мекото чувство го прават ова не само стилски, туку супер удобен. Носете со графички мета Yellowолстон за дополнителна доза на случајна. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на градите. Карактеристики : Везени детали над џебот. © Виаком, сите права се задржани. Копче за фланел Yellowstone Flannel надолу.

Основни карактеристики

Најдобри понуди