.

.

18 x18 Едноставно Дејзи Валентин срцата низ целата перница за полиња, црвена коцка 1

18 x18 Едноставно Дејзи Валентин срцата низ целата перница за полиња, црвена коцка 1

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Љубовта е во воздухот! Споделете ја вашата loveубов оваа сезона со Simply Daisy 18 "x 18 " Црвените срца на в Valentубените низ целата перница за акцент од нашата колекција на Денот на вineубените. Оваа празнична и шармантна перница ќе додаде совршен допир на loveубовта кон вашиот тросед, фотелја или кревет што треба овој февруари! Овие декоративни перници се отпечатени од обете страни и се направени со мека и издржлива надворешност на полиестер и се совршено исполнети со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тие се зашиени затворени со работ на нож и можат лесно да се исчистат или да се исушат. Четири достапни квадратни големини, вклучувајќи 16 ", 18 ", 20 "и 26 ", заедно со 14 "x20" правоаголна лумбална перница, ќе обезбедат совршено вклопување за секој простор во вашиот дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Квадрат/реверзибилен. Препорачано место чисто.

Основни карактеристики

Најдобри понуди