.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ЛЕСНИОТ СВЕТСКИ ОБУКА Сликање храна и пијалоци Сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ЛЕСНИОТ СВЕТСКИ ОБУКА Сликање храна и пијалоци Сликање бело врамен уметнички печатен wallид

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee. Нашите врамени уметнички дела се безбедно монтирани во рамка со жито од дрво од 1,5 инчи и подготвени да висат. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате парче изјава. Димензии : 13 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 10 x 1,5 x 24 големи : 13 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Уметнички дела се однесуваат на : модерно, сликарство, чаша за вино, чаша од шампањ, кујна. Дизајн од Марија над.

Основни карактеристики

Најдобри понуди