.

.

Керамички крајбрежје на Сент Луис кардинали

Керамички крајбрежје на Сент Луис кардинали

DEN 316.32

Залиха
Во магацинот.

Сет од четири високо издржливи четири-инчни керамички крајбрежни страни со поддршка од плута. Декорирани со логото и графиката на вашиот омилен тим на МЛБ, овие крајбрежни страни се совршени за забава за време на големата игра. БПА-без! MLB St. Louis Cardinals 4-пакувачки керамички брегови : украсени со тимска графика. Поддршка од плута. БПА-без. Индивидуални производи мерки 4 "x 4".

Основни карактеристики

Најдобри понуди