.

.

Реверзибилен елек за мафија за машка Swisstech, до големина 3XL

Реверзибилен елек за мафија за машка Swisstech, до големина 3XL

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Овој реверзибилен елек на машката „Swisstech“ е голем на топлина и издржливост. Тој е отпорен на ветер и вода и доаѓа во најразлични бои за да можете да се мешате и да се совпаѓаат со вашата облека од денот. Материјал : школка : 100% најлон; Пополнете : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : Zip Front. Ракави : без ракави. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : дизајн на блок во боја; Реверзибилно со асортиман на печатење од спротивна страна. Swisstech Puffer елек за мажи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди