.

.

Време и вистинско породилно, Долман ракав, вратоврски предниот дел на врвот

Време и вистинско породилно, Долман ракав, вратоврски предниот дел на врвот

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Time & Tru's Tie Front Dolman Top е одличен додаток на вашата породилна гардероба. Супер мек, со опуштено вклопување за да ја смести вашата промена на фигурата, овој трендовски врв го задржува вашиот случај на важен изглед. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Дефект : Сплит деколте. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долмански ракави Долман. Врза од вратоврски од време и вистинито.

Основни карактеристики

Најдобри понуди