.

.

Wrangler Boys 4- & Husky Straight Fit фармерки, големини 4- & Хаски

Wrangler Boys 4- & Husky Straight Fit фармерки, големини 4- & Хаски

DEN 255.68

Залиха
Во магацинот.

Овие фармерки на момчињата со директни нозе од Вранглер се совршени за секоја активност. Големините на малите момчиња 4-7 имаат поштенски летало со затворање на предвремени и прилагодливи ленти за половината. Одликувајќи се на Flex за удобност, овие фармерки се направени да се движат. Wrangler директно се вклопи со фармерки директно отворање на нозете. Редовно вклопување преку седиштето и бутот. Флекс ткаенина од 4 пат. Прилагодете го дополнувањето на половината. 5 стајлинг на џеб. Декоративно зашивање на задните џебови. Големина 4-7 : Затворање на привремено и патент. Големина 8-16 : Затворање на копчето и патент. Една година гаранција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди