.

.

Време на одмор Снег дува лампост, 56 “

Време на одмор Снег дува лампост, 56 “

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Донесете малку талент за одмор во вашиот дом со снегот на време на празниците што дува лампост. Овој зачудувачки лампник е совршен начин за украсување на вашиот двор за празниците. Одликувајќи се со гроздобер инспириран Lamppost, оваа декорација има зелен и црвен лак и има снежен човек во областа на осветлувањето. Дува снег околу областа за осветлување додека свири музика, ширејќи Божиќно расположение до целото соседство. Стоејќи на 56 инчи високи, овој Lamppost е сигурен дека ќе стане највисоко парче. Бидете сигурни да ги проверите нашите други украси и додатоци за време на одмор како венци, украси, дворски надуени, сцени со породување, венец, знак за ливчиња, дворни влогови и многу повеќе за да го прослават најубавото време во годината. Подгответе го вашиот дом подготвен за празниците со снегот на одморот што го дува Лампост. Време на одмор Снег дува лампост, 56 " : Се одликува со снежен човек во областа на осветлувањето. Удар на снег околу областа на осветлувањето и свири музика. Одличен начин да се шири празнично расположение. Сигурно да бидеме стенд -парче. Парот со други украси за време на празници и додатоци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди