.

.

Чудо девојки на нација плете здолниште, големини 4- & плус

Чудо девојки на нација плете здолниште, големини 4- & плус

DEN 231.68

Залиха
Во магацинот.

Ажурирајте ја нејзината гардероба со плетено здолниште од Wonder Nation - тоа ќе биде случајно стил и удобно носење со денови и денови. Се продава исклучиво на и. Повлечен стил. Плетено тело. Слоевит детали. Цврст тон. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојчето плетено здолниште од Wonder Nation.

Основни карактеристики

Најдобри понуди