.

.

Софија Активна од Sofia Vergara Sume Wealist Studio Fit и Flare Pants, 32 Inseam

Софија Активна од Sofia Vergara Sume Wealist Studio Fit и Flare Pants, 32 Inseam

DEN 319.84

Залиха
Во магацинот.

Поставете ги и палењето панталони за салата, бранч и пошироко. Фармерките на Софија помагаат да се обезбеди максимална удобност со овие секојдневни панталони со пространа силуета на ногата на одблесокот и дизајн на истегнување на колковите. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Lúcelos Acampanados… Estos Son Tus Nuevos Preferidos de Sofia Vergara. Inspirados en los años 90, estos pantalones entallados y Acampanados te dan un un stilo único bien sea para ir al al gimnasio o para andar cómoda y lerajada. La tela absorbente y un forro de refuerzo transpirable te ayudan a mantenerte seca, fresca y cómoda; Además, El Diseño de Tiro Alto y la tela superelástica crean un talle greatíblemente фаворит. De la colección Exctusiva Sofia Vergara Активна пара. Материјал : 82% најлон; 18% спандекс/82% Најлон; 18% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина m/la modelo mide 5’9” y viste una talla mediana „m“. Fit : Active; Флеар нога/Корте Депортиво; Корте де Пјерна Акампанадо. Подигање и инсејм : високи; 32 ”inseam/tiro alto; 32 ”де Ларго де претприемач. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината/Estilo Fácil de Poner. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Технологијата за влага за влага и поставата за дишење на густини ви помагаат да се одржи ладно, суво и удобно; дизајниран да се спротивстави на намалувањето во миењето; Рефлексивно лого на злото око на задниот дел од половината/tecnología absorbente y forro transpirable reforzado que te ayuda a mantenerte fresca, seca y cómoda; diseño que no encoge al lavarse; Logotipo ја рефлектира Контра ел Мал де Ојо, en la parte posterior. Високиот дел од половината и панталоните за пламен за жени од Софија Вергара Активни. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Основни карактеристики

Најдобри понуди