.

.

Единствени поволни цени, женски плус големина на четки кошули со кошули, копче надолу по врвовите

Единствени поволни цени, женски плус големина на четки кошули со кошули, копче надолу по врвовите

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Плус големината на жените се направени од 65% памук, 33% полиестер и 2% спандекс, тоа е удобно. Деним Чамбрај копче надолу кошули за жени со основна јака, затворање на копчињата пред, џебови за размавта на градите и облека за пролет и есен со кратки ракави што можат да се спуштат или да се тркалаат. Денимските кошули со копчиња за копчиња се прикажани во класичен стил, женски врвови со кратки ракави со опуштено вклопување за да додадат совршено на секој изглед. Пролетната и есенската облека за жени се погодни за секојдневно носење, работа случајно, деловно работење, канцеларија, концерти во земја, празници, одмори, излегување, итн. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите Grith Половината на половината Ширина на рамото1 X - - 48 7/8 46 1/2 - - 16 7/82x 52 - 49 5/8 17 3/43 X - - 55 7/8 53 1/2 18 3/44x - - 59 7/8 57 1/2 - - 19 5/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина на четки од кошула од кошули, памук од 65% памук, 33% полиестер, 2% спандекс. Увезени. Редовно вклопување. Копче надолу. Краток ракав. Собрани. Машинско миење ладно со слични бои.

Основни карактеристики

Најдобри понуди