.

.

SystemBuild Evolution 23.4 W 12.4 D 23.7 H Wallиден кабинет, сива

SystemBuild Evolution 23.4 W 12.4 D 23.7 H Wallиден кабинет, сива

DEN 9146.88

Залиха
Во магацинот.

7 "H Wallиден кабинет, сива додадете складирање на вашиот неискористен wallиден простор со wallидниот кабинет на Systembuild Evolution Kendall 24". Системот EZ Hang ви дава ниво и цврста висина на првиот обид. Едно од полиците е прилагодлива, така што ќе можете да го поставите за да ги задоволите вашите потреби за складирање. Меките блиски шарки се прилагодливи и спречуваат да ги треснете вратите. Откако ќе се соберат, мерките на wallидниот кабинет да бидат 23,68 "H x 23,43 " W x 12.

Основни карактеристики

Најдобри понуди