.

.

Sun Zero Sailor Indoor Outdoor UV заштитна просторија затемнувајќи ја панелот за завеси, 54 x108

Sun Zero Sailor Indoor Outdoor UV заштитна просторија затемнувајќи ја панелот за завеси, 54 x108

DEN 271.84

Залиха
Во магацинот.

Зголемете го вашиот отворен или затворен простор со панелот за завеси на Sun Zero Sailor. Ткаени со трајни отпорни на дамки, отпорни на вода, отпорни на избледени и светло-блокирачки лесни ткаенини кои нудат UPF 50+ UV заштита, овие завеси се совршено решение за да додадете приватност и да ја заштитите вашата палуба, внатрешен двор, трем или простор на отворено од простор од елементите. Совршено за пергола и лебди, „Сонце нула {наслов“ е опремено со громи што имаат 'рѓа што овозможуваат лесно да висат на стандардна шипка за завеси до дијаметар од 1,5 инчи. Продадени како индивидуални панели со мерење на должина од 54 "ширина до 108 ". Измерете внимателно пред да ја изберете вашата посакувана големина и количина. Машинско миење ладно на нежен циклус. Користете белило што не е хлор кога е потребно. Тргнете се суво на тивок оган. Избледена избледена издржлива ткаенина во затворен/отворен простор. Нуди блокирање на светлина со UPF 50+ UV заштита. Лесен материјал отпорен на дамка и вода.

Основни карактеристики

Најдобри понуди