.

.

Лесен возач 6,5 'кајак седат единечна личност, 78 , вар

Лесен возач 6,5 'кајак седат единечна личност, 78 , вар

DEN 1333.44

Залиха
Во магацинот.

Ова вклучува бонус лопатка со лесна, но сепак силна алуминиумска вратило. Таа е една од најголемите капацитети за деца за деца. Со капацитет на тежина од 160 килограми и 6-метарска должина од 6 инчи, овој кајак не е само за мали деца и децата нема да го надминат толку брзо! Безбедноста е најголема, а овој кајак има рачки за заден грабне со обликувани во Uniqe и голема задна палуба. Со тежина само 22 килограми, овој кајак е лесен за носење и лесен за транспорт. Ова е вистинска кајак, а не играчка, бидејќи е обликувана со иста висококвалитетна конструкција на смола и дизајн како и нашите возрасни кајаци. Easy Rider 6,5 'Kayak Sit-On Single Lyan, 78 "(198 см), вар : Вклучува бонус лопатка со лесна алуминиумска вратило. 6'6" Долга и капацитет од 160 lb. Мулти-канален труп за крајно следење и стабилност. Странични рачки во облик. Дипломирани бунари за нозе. Голема задна палуба со рачки за грабнување. 2 држачи за чаши со облик. Гаранција : 2 години ограничена гаранција за трупот, 1-годишна на компоненти/делови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди