.

.

Луксузен дом, 8-парчен комплет за утешител на Кендрик, сива

Луксузен дом, 8-парчен комплет за утешител на Кендрик, сива

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Додадете малку забава во вашата спална соба со овој утешител.7 компјутер. Печатениот комплет Comforter w/ фрлање на кадифен вклучува : 1 удобник - преголеми 2 шами, 1 везена декември. Перница, 1 ватирана декември. Перница, 2 ватирани евра -шами, 1 50x60 кадифен фрлаат додајте забава во вашата спална соба со овој утешител. 7 компјутер. Печатениот комплет за удобност w/ кадифен фрлање вклучува : 1 удобник - преголем. 2 Шамс,. 1 Дек. Перница,. 1 ватирана декември. Перница,. 2 ватирани евра Шамс,. 1 50x60 Плишано фрлање; Димензии на кралицата : . Удобник : 90 инчи широк x 90 инчи долг. Шамс : 21 инчи широк x 27 инчи долг. Евра Шамс : 26 инчи широк x 26 инчи долг. Перница за појадок : долга ширина од 12 инчи x 18 инчи. Квадратна перница : долга 18 инчи широк x 18 инчи. Фрли : 50 x 60 ;. Материјал : 100% полиестер ;. Инструкции за нега : Машинска миење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди