.

.

Со дизајн, килими на областа на Nantucket, црвени

Со дизајн, килими на областа на Nantucket, црвени

DEN 2480.00

Залиха
Во магацинот.

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со едноставно килим во затворен простор. Едноставно Daisy 2 'x 3' Agate геометриски килим за затворен простор за печатење : 2 'x 3' килим во затворен простор. Украсете и персонализирајте го вашиот дом со килими кои отелотворуваат боја и стил. Материјали : полиестер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди