.

.

Јакна од лаванда бебе дете Поларно руно плажа

Јакна од лаванда бебе дете Поларно руно плажа

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Останете надвор и останете топло! Ова симпатично пријатно микро поларно руно палто ќе го задржи вашето дете, бебе или новороденче топло цела зима. Достапно во најразлични бои и е машина за перење. 100% поли микро поларна. 100% поли сатенска обвивка. Предни џебови и копчиња. Машинско миење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди